Світ - Gazeta Ukrainska

   Коли насправді закінчилась Друга світова, що розвалило СРСР, і чому саме зараз варто згадати про УПА, - розповідають письменники і видавці брати Капранови, пакуючи речі після Форуму видавців

   Чільні політики Євросоюзу і США наголошують на необхідності підтримання діалогу із Україною, попри багато питань до української влади, які стосуються переслідування опозиції і вибіркового правосуддя.

   Умовно всі політичні партії, які братимуть участь у виборах 28 жовтня, за їхніми пріоритетами у зовнішній політиці можна розділити на три групи: прозахідні, проросійські та такі, що не знайшли місця для зовнішньої політики у своїх передвиборних програмах.

   Майбутні депутати українського парламенту не пориваються відстоювати інтереси закордонних українців та трудових мігрантів. Адже жодна опозиційна політична сила не відгукнулась на прохання діаспорян включити у передвиборні списки представників закордонних українців, які можуть балотуватися, і членів  Української Всесвітньої Координаційної Ради. Про це в інтерв’ю для RegioNews розповів голова УВКР Михайло Ратушний.

alt   Українці завершили змагання у Лондоні на четвертому місці із 84-ма медалями (32 золоті, 24 срібні та 28 бронзові). Австралійці опинилися на п'ятому місці - 32 золота, 23 срібла та 30 бронз.