Світ - Gazeta Ukrainska

Італійський інтернет-портал Gli Occhi Della Guerra опублікував документальний фільм-розслідування, в якому кілька людей, що говорять грузинською мовою, стверджують, що в лютому 2014 р. перебували в Україні і брали участь у команді снайперів, завданням яких була стрільба по протестуючих і по правоохоронцях.

З вересня цього року в Україні діє новий закон про освіту, який став черговим логічним кроком на шляху до реформування системи державних послуг та приведення їх до відповідності з вимогами сьогодення.

Oригінали Джанні Версаче – уперше в Україні. До Львова привезли унікальну колекцію італійського модельєра. Виставка цих моделей стала найбільшою подією тижня моди Lviv Fashion Week. Усі вони побували на червоній доріжці легендарного Версаче.

 

Адвокат заарештованого в Італії військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа Раффаеллі Делла Валле (Raffaelle Della Valle) під час візиту в Україну зібрав свідчення нацгвардейців, які допоможуть спростувати звинувачення проти його підзахисного

Booking.com INT