Світ - Gazeta Ukrainska

У ніч на 1 серпня італійські карабінери заарештували трьох людей і оголосили в розшук іще трьох. Їх звинувачують у вербуванні та фінансуванні найманців для проросійських сил на Донбасі.

В Україні торгують дітьми - таку гучну заяву зробив генеральний прокурор Юрій Луценко. За його словами, у схемі брала участь клініка репродуктивної медицини BioTexCom, клієнтами якої були понад тисяча жінок, переважно з прифронтової зони.

Пасажири лоукостера Ernest Airlines, вже більше доби не можуть повернутися з Італії до України та вилетіти зворотно. Найбільше перепало пасажирам, які поверталися із міланського аеропорту Бергамо та з Неаполя до Львова. Окрім того напередодні лоукостер без пояснень відмінив свій рейс Неаполь–Київ–Неаполь.

Відомого російського співака Олега Газманова, який не приховує свою пропутінську позицію і виступає в окупованому Криму, Донецьку і Луганську, разом з сім’єю затримали на кордоні в Італії для обшуку.

З початком літа українці починають планувати свій відпочинок. Одні вибирають вітчизняні курорти, інші - вважають за краще проводити відпустку за кордоном. Але іноді вартість відпочинку на батьківщині майже не відрізняється від вартості іноземних курортів, а іноді - виявляється дорожче.