Італія має нового прем'єр-міністра - Gazeta Ukrainska

Італія

Італії новий уряд формуватиме міністр закордонних справ Паоло Джентілоні.

 

Це доручив йому згідно зі своїми повноваженнями і процедурою президент Серджо Маттарелла. Він запросив міністра до офіційної президентської резиденції – Квіринальського палацу, де запропонував йому визначити Кабінет і провів з ним переговори. Паоло Джентілоні дав зрозуміти, що уряд може бути сформований за кілька днів, повідомляє Євроньюз.

“У ході переговорів ми відзначали небажання опозиційних партій розділити відповідальність у новому уряді. Отож, ми не робимо це за власним вибором, а тому зобов‘язані це зробити. Будемо формувати уряд нинішньої більшості,” – сказав Паоло Джентілоні.

Паоло Джентілоні, соратник-демократ попереднього прем‘єра, замінить на посаді Маттео Ренці, який подав у відставку після референдуму, на якому відкинули запропоновані ним зміни до Конституції. Новий глава уряду, якому 62 роки, був свого часу професійним журналістом, прес-секретарем мера Рима, міністром комунікацій, не раз обирався депутатом парламенту, спочатку від партії “Маргарита: демократія – це свобода”, яка увійшла згодом до Демократичної партії.

______________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН: