Світ - Gazeta Ukrainska

Матір 22-річного італійського альпініста Луки Боргоньо, який два тижні тому загинув при сходженні на гірську вершину Маттерхорн в Альпах,  захистила його дипломну роботу в Туринському університеті.

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) унікальне в усіх відношеннях. Воно було відоме ще з часів давньоримської цивілізації, і називалось тоді «Ларіо» – тобто, «поглиблене місце».

Сицилія просто створена для спокійного відпочинку далеко від галасливих міст і сумовитих бетонних коробок будинків. Факти ICTV вирішили зробити добірку найкращих для відпочинку пляжів Сицилії.

Найкращими пляжами Сицилії вважаються:

Піщано-гальковий пляж Мадзара (Таорміна, Taormina, Mazzaro, Via Nazionale)

Піщаний пляж Монделло (Палермо, Modello, Viale Regina Elena)

Для дітей піщаний пляж Сан-Віто-Ло-Капо (Сицилія, San Vito Lo Capo)

image

На Сицилії є так звані “чорні пляжі”, які дісталися острову від живописного і в той же час небезпечного вулкана Етна. Секрет незвичного для нас піску в тому, що він змішався з розмеленою в пил лавою. Поспостерігати за наслідками полум’я, яке Етна випльовувала не одну сотню років, можна на пляжах Катанії, а також її околиць.

image

У Ачіреале, Он’їне і в околицях Палермо, на кам’янистих пляжах, ви можете знайти фантастичні відтінки блакитного, яким переливається море. Тим, хто любить спостерігати за морськими мешканцями дуже сподобаються ці пляжі.

 

Більше статей...