Світ - Gazeta Ukrainska

В Італії відбувся конкурс краси серед повних жінок. Як повідомляє AFP, в 2010 році титул "Міс товстушка" здобула 33-річна Анджела Сконьмільо, вага якої становить 170 кілограмів.

Італійський міністр у справах державної адміністрації Італії Ренато Брунетта перекреслив надії тисяч держслужбовців країни, заборонивши їм іти з роботи раніше заради перегляду матчів чемпіонату світу з футболу.

Брунетта також застеріг службовців від того, щоб відпрошуватися з роботи вдень, як це часто робиться для відвідування лікаря, і запропонував тим, хто просто не може жити без футболу, брати вихідні у рахунок відпустки, закликавши начальників суворо карати фанатів, що ухиляються від роботи.

"Тут потрібно визначитися: почав орати, так у сопілку не грати. Футбол - це приємна розвага, а не захворювання чи обов'язок на кшталт турботи про членів родини. Давайте будемо серйозними, - наводить слова Брунетти ІТАР-ТАРС. - А що, якби ви були фанатом крикету чи просто любили багато гуляти?".

Нагадаємо, що в січні міністр Брунетта запропонував, щоб молоді італійці по досягнення 18 років їхали з рідного дому, і почати жити окремо.

Нещодавно в університетах Бразилії скасували іспити через футбол.

ЧС-2010 з футболу почався в ПАР 11 червня й триватиме рівно місяць.


Джерела: Newsru.com, ИТАР-ТАСС

Італійський бізнес готовий до співпраці з волинянами. Днями за сприяння Північно-західного регіонального центру інноваційного розвитку, Торгово-промислової палати Італії в Україні, ВОДА відбулась зустріч із Президентом торгово-промислової палати Італії в Україні Мауріціо Карневале. Він представив проект «Галузеві Консорціуми Італія-Україна».

 

В рамках проекту передбачено формування механізму підтримки виходу волинських компаній на італійський ринок, з використанням інфраструктури Торгово-промислової палати Італії в Україні. Робота, яку виконує Палата, полягає у допомозі та наданні підтримки обом сторонам, щоб кожна з них, в будь-якій ситуації досягала взаєморозуміння, та сформувала таку стратегію, яка б допомогла їм знайти спільну бачення. Галузеві консорціуми формуватимуть за сприяння Волинської облдержадміністрації.

 

Технічну координацію процесу на Волині здійснює Північно-західний регіональний центр інноваційного розвитку Держінвестицій. «За результатами обговорення Центр розробляє юридичну структуру запропонованих консорціумів. На нашу думку, це оптимальний шлях виходу не тільки на італійський, а й на загальноєвропейський ринок», – зазначив Олександр Бабій, в.о. директора Північно-західного регіонального центру інноваційного розвитку.

 

За результатами зустрічі передбачається формування першого консорціуму до вересня 2010-го за участі принаймні 10 компаній, – пише «УКРБІЗНЕС».

У шведському Баштаді  італійська тенісистка Флавія Пеннетта не зазнала жодних проблем у матчі другого раунду Collector Swedish Open Women-2010.

12-а ракетка світу грала з 17-річною володаркою wild card з США Слоан Стівенс, яка в рейтингу WTA розташувалася на 303-у рядку. Флавія каменя на камені не залишила від суперниці, розгромивши її у двох партіях з однаковим рахунком  - 6:1. Поєдинок тривав усього 1 годину 2 хвилини..

За вихід до півфіналу нинішніх змагань Пеннетта побореться з найсильнішою в протистоянні між американкою Джилл Крейбас і німкенею Анною-Єлєною Гренефельд.

Італійська мафія збільшила обсяги відмивання грошей під час кризи, оскільки доступність банківського кредитування різко знизилася і вакуум, що утворився швидко заповнився кримінальними грошима, затверджує Банк Італії.

"Криза забезпечила процвітання організованої злочинності. Злочинні угруповання, які володіють великими сумами, можуть робити інвестиції, які недоступні іншим. Тепер вони можуть інвестувати гроші в повністю легальні види діяльності", - наводить агентство Bloomberg слова заступника гендиректора ЦБ Італії Марії Тарантоли.

За даними італійського Центробанку, число підозрілих операцій з можливою участю організованої злочинності зросло в I півріччі на 52% в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року - до 15 тис., перевищивши обсяг подібних угод за 2008 рік у цілому.

З 21 тис. підозрілих операцій у 2009 році ЦБ провів додаткові розслідування по 14,8 тис. операціям, при цьому 4 тис. пізніше були визнані злочинними.

ВВП Італії, четвертий за величиною в Європі, скоротився більш ніж на 5% в 2009 році, на 2010 рік ЦБ прогнозує зростання в 1%. Банківське кредитування різко сповільнилося в 2008-2009 рр.. на тлі рецесії.

"Попит на кредитування збільшується, але складається враження, що попит багатьох підприємств, особливо малого бізнесу, не може бути повністю задоволений", - зазначив голова Банку Італії Маріо Драгі.

Організовані злочинні угруповання Італії збільшили доходи на 4% - до 135 млрд. євро в 2009 році.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд оцінює обсяги відмивання грошей у світі в 2-5% світового ВВП, при цьому в Італії цей коефіцієнт доходить до 11%.

 

Корреспондент

Вирушивши порибалити на річку По, він зловив 113-кілограмового сома.

Сом упіймався на звичайну вудку і чинив 45-хвилинний опір, поки на допомогу Роберто Годі не прийшли інші рибалки. Разом вони зуміли витягнути величезну рибину на берег і зважили її. Гігант побив усі встановлені раніше рекорди, ставши найбільшою будь-коли спійманою в Європі прісноводою рибою. У довжину "сомик" сягає майже два з половиною метри. На думку фахівців-іхтіологів вік сома становить від 20 до 30 років. Із заявою про реєстрацію рекорду Роберто Годі вже звернувся до Міжнародної асоціації рибалок. Рекордсмена ж після фотосесії рибалки відпустили назад в річку.

У Римі на стінах одного з найпопулярніших католицьких храмів Santa Skala, у п’ятницю, 2 липня, виявили напис незрозумілою мовою.

Італійська преса вибухнула публікаціями про те, що невідомий вандал написав біля входу в храм образи, погрози і прокльони на адресу папи римського Бенедикта XVI. А газета Il Messagero повідомила, що написи зроблені невідомою мовою.

Від імені столичних жителів свою солідарність висловив понтифікові мер Риму Джанні Алеманно. Кардинал Агостіно Валліні, папський вікарій Риму, затаврував образливі напади на римського первосвященика.

Як виявилось, що на стіні церкви Santa Skala було написано буквально наступне: Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, ВІРА! ВАНЯ.

У церкві Santa Skala, розташованій навпроти прадавньої християнської базиліки Іоана Хрестителя у Латерані, на стіні якої з’явився напис, зберігається драбина, за переказами, привезена Святою Єленою з палацу Понтія Пілата в Єрусалимі.

Нагадаємо, що власті Китаю створили для туристів, що відвідують Велику китайську стіну, новий сервіс. Відтепер будь-хто зможе розписатися на знаменитій пам’ятці, заздалегідь сплативши за це задоволення. Такий сервіс був введений після того, як доглядачі пам’ятника оголосили, що не здатні впоратися з граффіті.