Світ - Gazeta Ukrainska

Італійський уряд планує здійснити реставрацію римського Колізею частково за рахунок спонсорських коштів. Реклама спонсорів може з'явитися і на самому історичному об'єкті.

Про це повідомляється у блозі Live Shots на сайті Fox News.

За словами представника Міністерства культури Італії, реклама буде розроблятися з урахуванням історико-культурної значущості Колізею. Інформація про те, як саме вона буде виглядати, з'явиться пізніше. Проте представник міністерства наголосив, що "естетичне чуття італійців не таке, як у США".

Передбачається, що загалом на ремонтні роботи потрібно понад 30 мільйонів доларів. Водночас, агентство ANSA називає більш точну суму - 25 мільйонів євро. Реставрація триватиме до 2013 року. Колізей весь цей час буде відкритий для туристів.

Реставраційні роботи в Колізеї повинні розпочатися в жовтні 2010 року. Заплановані очищення споруди від кіптяви і встановлення додаткового освітлення. Крім того, будуть проведені роботи, покликані забезпечити безпеку відвідувачів Колізею: зокрема, будуть закріплені яруси будівлі та оновлені огорожі.

Нагадаємо, засновник журналу Playboy Х'ю Хефнер у квітні пожертвував $ 900 тис. Фонду громадських територій для викупу землі на Голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі. Якби організації не вдалося викупити землю у чиказьких інвесторів, знаменитий напис Hollywood було б знищено.


За матерiалами:
Lenta.ru

В Італії відбувся конкурс краси серед повних жінок. Як повідомляє AFP, в 2010 році титул "Міс товстушка" здобула 33-річна Анджела Сконьмільо, вага якої становить 170 кілограмів.

Італійська мафія збільшила обсяги відмивання грошей під час кризи, оскільки доступність банківського кредитування різко знизилася і вакуум, що утворився швидко заповнився кримінальними грошима, затверджує Банк Італії.

"Криза забезпечила процвітання організованої злочинності. Злочинні угруповання, які володіють великими сумами, можуть робити інвестиції, які недоступні іншим. Тепер вони можуть інвестувати гроші в повністю легальні види діяльності", - наводить агентство Bloomberg слова заступника гендиректора ЦБ Італії Марії Тарантоли.

За даними італійського Центробанку, число підозрілих операцій з можливою участю організованої злочинності зросло в I півріччі на 52% в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року - до 15 тис., перевищивши обсяг подібних угод за 2008 рік у цілому.

З 21 тис. підозрілих операцій у 2009 році ЦБ провів додаткові розслідування по 14,8 тис. операціям, при цьому 4 тис. пізніше були визнані злочинними.

ВВП Італії, четвертий за величиною в Європі, скоротився більш ніж на 5% в 2009 році, на 2010 рік ЦБ прогнозує зростання в 1%. Банківське кредитування різко сповільнилося в 2008-2009 рр.. на тлі рецесії.

"Попит на кредитування збільшується, але складається враження, що попит багатьох підприємств, особливо малого бізнесу, не може бути повністю задоволений", - зазначив голова Банку Італії Маріо Драгі.

Організовані злочинні угруповання Італії збільшили доходи на 4% - до 135 млрд. євро в 2009 році.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд оцінює обсяги відмивання грошей у світі в 2-5% світового ВВП, при цьому в Італії цей коефіцієнт доходить до 11%.

 

Корреспондент

Італійська поліція в Колізеї представила 337 стародавніх предметів на суму близько 19,5 млн доларів. Артефакти були повернені в країну зі Швейцарії 25 червня. Про це 16 липня повідомляє Bloomberg.

Італійський міністр у справах державної адміністрації Італії Ренато Брунетта перекреслив надії тисяч держслужбовців країни, заборонивши їм іти з роботи раніше заради перегляду матчів чемпіонату світу з футболу.

Брунетта також застеріг службовців від того, щоб відпрошуватися з роботи вдень, як це часто робиться для відвідування лікаря, і запропонував тим, хто просто не може жити без футболу, брати вихідні у рахунок відпустки, закликавши начальників суворо карати фанатів, що ухиляються від роботи.

"Тут потрібно визначитися: почав орати, так у сопілку не грати. Футбол - це приємна розвага, а не захворювання чи обов'язок на кшталт турботи про членів родини. Давайте будемо серйозними, - наводить слова Брунетти ІТАР-ТАРС. - А що, якби ви були фанатом крикету чи просто любили багато гуляти?".

Нагадаємо, що в січні міністр Брунетта запропонував, щоб молоді італійці по досягнення 18 років їхали з рідного дому, і почати жити окремо.

Нещодавно в університетах Бразилії скасували іспити через футбол.

ЧС-2010 з футболу почався в ПАР 11 червня й триватиме рівно місяць.


Джерела: Newsru.com, ИТАР-ТАСС

Італійський бізнес готовий до співпраці з волинянами. Днями за сприяння Північно-західного регіонального центру інноваційного розвитку, Торгово-промислової палати Італії в Україні, ВОДА відбулась зустріч із Президентом торгово-промислової палати Італії в Україні Мауріціо Карневале. Він представив проект «Галузеві Консорціуми Італія-Україна».

 

В рамках проекту передбачено формування механізму підтримки виходу волинських компаній на італійський ринок, з використанням інфраструктури Торгово-промислової палати Італії в Україні. Робота, яку виконує Палата, полягає у допомозі та наданні підтримки обом сторонам, щоб кожна з них, в будь-якій ситуації досягала взаєморозуміння, та сформувала таку стратегію, яка б допомогла їм знайти спільну бачення. Галузеві консорціуми формуватимуть за сприяння Волинської облдержадміністрації.

 

Технічну координацію процесу на Волині здійснює Північно-західний регіональний центр інноваційного розвитку Держінвестицій. «За результатами обговорення Центр розробляє юридичну структуру запропонованих консорціумів. На нашу думку, це оптимальний шлях виходу не тільки на італійський, а й на загальноєвропейський ринок», – зазначив Олександр Бабій, в.о. директора Північно-західного регіонального центру інноваційного розвитку.

 

За результатами зустрічі передбачається формування першого консорціуму до вересня 2010-го за участі принаймні 10 компаній, – пише «УКРБІЗНЕС».