Світ - Gazeta Ukrainska

Мер м. Варалло Сезіа (Італія) Джанлука Буонанно заявив: відтепер штрафуватиме мешканців за використання нецензурних виразів і за будь-які образи.

Прихід П`єрлуіджи Колліни на посаду куратора українських суддів дехто вважав PR-ходом Григорія Суркіса, "фінтом вухами" на всі звинувачення президента ФФУ у подвійних стандартах та кришуванні київського "Динамо".

Прихід П`єрлуіджи Колліни на посаду куратора українських суддів дехто вважав PR-ходом Григорія Суркіса, "фінтом вухами" на всі звинувачення президента ФФУ у подвійних стандартах та кришуванні київського "Динамо". Схоже, що все вийшло навпаки і навіть всюдисущий Суркіс не має ходу в кабінет Колліни. Хоча, якщо Колліна все кине і поїде до Італії, то першим у цьому буде звинувачений саме Суркіс-старший.

Поки ж помітно, що Колліна прийшов в український футбол щось змінити на краще. Якщо ж поважному італійцю не будуть заважати, то в  українському суддівстві зміни не забаряться.

Про позитивний вплив Колліни на суддів вже заявили багато тренерів клубів Прем`єр-ліги.

"Чемпіону" ж вдалося поспілкуватися з одним з українських суддів, який відмовився називати своє прізвище, але розповів про нововведення від італійця.

Колліна дистанціює себе як абсолютно незалежна людина і не прислуховується у питанні суддівства ні до Суркіса, ні до будь-кого з небожителів українського футболу.

Вже після стартових 4 турів української Прем`єр-Ліги Колліна за помилки відсторонив шістьох арбітрів. Хоча в питанні покарання Колліна досить гуманна людина. Якщо рефері помилилася в одному матчі, то його не дискваліфіковують до кінця кола, а переводять на одну гру судити матчі молодіжних команд. Якщо ж він виправляється, то повертають до матчів Прем`єр-ліги, якщо ж ні, то штрафні санкції продовжуються.

Цікаво, що після 1 туру чемпіонату України Колліна відсторонив двох суддів серед яких був рефері матчу "Оболонь" - "Динамо" Михайло Родіоненко. Причому, суддя, на думку Колліни, припустився помилок на користь "Динамо"...

Ще один приклад того, як мають працювати судді - це момент з ненормативною лексикою від Андрія Шевченка у грі з "Металістом", коли футболіст "загнув" матюк на адресу бокового судді. Продивившись цей епізод, мабуть, що й без перекладу, італієць заявив, що Шевченку було варто показувати червону картку. Більш того, на наступний день Колліна зібрав суддів і провів семінар і головна його установка - жорстко карати будь-який вплив на суддю з боку футболістів.

Першим поплатився воротар "Зорі" Шуховцев, який був вилучений у матчі з "Карпатами" за напад на арбітра. Очевидно, що Шуховцеву доведеться отримати більш серйозне покарання, якщо Прем`єр-Ліга не стане в позу.

Ще одне - Колліна хоче, щоб йому підпорядкувався й інспекторський комітет ФФУ, і схоже, що це в італійця вийде.

Вже три тури поспіль Колліна проглядає "вживу" не менше трьох матчів, проводить семінари із суддями, і дійсно намагається щось змінити. Поки Колліні можна лише сказати: Бравісciмо!

 

Джерело

Італійська газета Corriere della sera повідомила про те, що Массімо Чанчіміно передав в прокуратуру документ, який прямо вказує на зв'язок з ним прем'єр-міністра Італії.

Як повідомляє видання, Массімо Чанчіміно - син колишнього мера Палермо Віто Чанчіміно, засудженого за зв'язки з мафією і помер в 2002 році.

Йдеться про записку його батька мафіозному босові Бернардо Провенцано, в якій зазначено: "... З отриманих мною від Берлусконі 100 мільйонів лір 75 призначаються Бенедетто Спері, а 25 мільйонів - моєму синові Массімо". Бенедетто Спера був у той час правою рукою і особливо довіреною особою Бернардо Провенцано.

Записка була написана в 2001 році. Тоді партія Берлусконі здобула на Сицилії переконливу перемогу відразу на двох виборах - загальних і регіональних і, ймовірно, гроші могли бути компенсацією за голоси виборців, гарантовані мафією.

На даний момент проводиться графологічна експертиза та експертиза паперу, на якому була написана записка. Йдеться про першу пряму згадку Берлусконі у зв'язку з діяльністю мафії.

Нагадаємо, ще в минулому році Массімо Чанчіміно заявив у суді, що батько, пов'язаний з мафією, розповів йому про зв'язки партії Вперед, Італія (створена у 1990-х роках нинішнім прем'єром країни Сильвіо Берлусконі), що припинила своє існування в 2007 році, з мафіозі . "Батько пояснив мені, що Вперед, Італія була створена в результаті угоди між державою і мафією", - сказав Чанчіміно.

Адвокат італійського прем'єра Нікколо Геддіні заявив зі свого боку, що подібні звинувачення "абсолютно неймовірні і позбавлені яких би то не було підстав".

Нагадаємо, однак, що це не перша заява про зв'язки Берлусконі з мафією. Так, в кінці листопада минулого року найманий вбивця Гаспар Спатузза, засуджений за роботу на Коза Ностру заявив, що Берлусконі сам протегував одного з "хрещених батьків". В оточенні прем'єр-міністра тоді також відкинули всі звинувачення і заявили, що йдеться про навмисну дискредитацію глави уряду.

Як відомо, на початку жовтня минулого року Конституційний суд Італії визнав закон про недоторканність вищих посадових осіб таким що не відповідає конституції і фактично позбавив Берлусконі недоторканності.

Сам прем'єр-міністр Італії всі звинувачення у свій бік відкидає. Більш того, в грудні він пообіцяв знищити організовану злочинність в країні до 2013 року.

Джерело

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі заявив, що він готовий взяти участь в дострокових парламентських виборах, не зважаючи на хитку ситуацію в парламентській коаліції Італії

Олексій Печеров, після закінчення контракту з "Міннесотою Тімбервулвз", не зміг знайти собі іншу команду в НБА і перебрався до Європи, де буде виступати за "Армані Джинс", про що італійський клуб вже оголосив через свій офіційний сайт

Одним представником України у найсильнішій баскетбольній лізі світу - НБА стало менше. 24-річний Олексій Печеров, після закінчення контракту з "Міннесотою Тімбервулвз", не зміг знайти собі іншу команду в НБА і перебрався до Європи, де виступатиме за "Армані Джинс", про що італійський клуб вже оголосив через свій офіційний сайт.

У "Міннесоті" порахували, що контракту із зарплатою 1 млн 547 тис 640 доларів Олексій не відпрацював. Статистика Печерова справді не вражає. У середньому 10,2 хвилини, 4,5 очка, 2,8 підбору в 44 матчах сезону.

Та й загалом статистика Печерова в НБА аж ніяк не переконує. За три роки в США українець набрав тільки 438 очок в 111 матчах...

Отож у НБА залишився лише один українець - центровий "Юти Джазз" Кирило Фесенко.

 

Джерело

Ексклюзивне інтерв’ю кореспондента «ВЗ» з легендарним співаком, який уже давно став синьйором Роберто
Робертіно ЛОРЕТТІ: «Навіть коли мені буде 90, для публіки залишатимуся Робертіно»

Протягом останніх двох років Італія безуспішно бореться з секс-туристами, яких, за різними експертними оцінками, проживає в Італії близько тис 80. чоловік. Примітно, що кількість прихильників такого туризму зростає з кожним роком. зі При цьому віковий склад туристів - любителів полунички стрімко молодіє, передає "InnoPressa 'посиланням на італійську газету La Stampa.

Італійський уряд бореться з цим явищем, ініціюючи інформаційні кампанії або цільові заходи. Так, ще в листопаді 2008 року заступник міністра з туризму Мікела Брамілла виступила з різкою критикою сексуального туризму і організувала зустріч уряду з туроператорами. Було прийнято рішення про підписання кодексу "Сертифікації етичного туризму". На даний момент пройшло вже два роки, кількість секс-туристів в Італії тільки збільшилася, а кодекс так і не був складений.

У той же час з 1 липня цього року вступила в силу Конвенція Ради Європи з захисту дітей від експлуатації та насильства, а значить, і з протидії сексуальному туризму. Італія підписала Конвенцію, але не ратифікувала її. Тим часом кількість любителів секс-туризму в країні продовжує зростати. У першу чергу мова йде про все більш молодих людей - їм від 20 до 30 років. У той час як кілька років тому середній вік цієї категорії туристів становив 30-40 років.

Любителі секс-туризму із Західної Європи, включаючи Італію, воліють відвідувати азіатські і африканські країни. Максимальне число жертв сексуального туризму зафіксовано в Китаї, Індії, Мексиці, Таїланді, Непалі, і Філіппінах.

Джерело

Більше статей...