Світ - Gazeta Ukrainska

27 травня, прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі поскаржився на відсутність необхідних повноважень, процитувавши при цьому колишнього фашистського диктатора Беніто Муссоліні.

Державний борг Італії перевищив 1,8 трлн. євро, повідомив напередодні італійський Центробанк. Головний кредитний інститут Італії також відзначив, що доходи казни з початку року продовжують падати.

Зокрема за I квартал 2010 року падіння склало 1,8% від бюджету або 2 млрд. євро в абсолютному вираженні. На практиці це означає, що для виплати державного боргу кожен з 60 млн. італійців повинен розлучитися з сумою 30 тис. євро.

В 2010 році найбільше зростання внутрішнього державного боргу припало на квітень і склало 0,8%, тоді як в порівнянні з кінцем 2009 року борг зріс майже на 3%.

 

За матеріалами K2Kapital

 

Услід за низкою європейських країн програму суворої економії оголосила Італія. Йдеться про 24 мільярди євро. Оглядачі застерігають: повернення боргів без економічного зростання несе в собі смертельну небезпеку.

Через п'ять днів обмежень, накладених на повітряне сполучення через виверження ісландського вулкана, з європейських аеропортів почали виконуватися перші рейси. Авіакриза, що викликала затишшя в небі і хаос на землі, вже визнана найтяжчою у світовій історії пасажирської авіації.

 

11 червня італійська газета La Repubblica вийшла з «білою» першою шпальтою. Таким чином журналісти видання висловили протест проти прийняття закону, що обмежує використання аудіозаписів поліції і накладає штраф на видання, які публікують стенограми цих записів. Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на Reuters.

Італійський кабінет міністрів ухвалив рішення підвищити пенсійний вік для жінок, які працюють у державному секторі, до 65 років із 2012 року. Про це повідомляє Reuters, зазначаючи, що зараз ця категорія італійок йде на відпочинок у 60 років.

Більше статей...