Світ - Gazeta Ukrainska

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі заявив, що він готовий взяти участь в дострокових парламентських виборах, не зважаючи на хитку ситуацію в парламентській коаліції Італії

Протягом останніх двох років Італія безуспішно бореться з секс-туристами, яких, за різними експертними оцінками, проживає в Італії близько тис 80. чоловік. Примітно, що кількість прихильників такого туризму зростає з кожним роком. зі При цьому віковий склад туристів - любителів полунички стрімко молодіє, передає "InnoPressa 'посиланням на італійську газету La Stampa.

Італійський уряд бореться з цим явищем, ініціюючи інформаційні кампанії або цільові заходи. Так, ще в листопаді 2008 року заступник міністра з туризму Мікела Брамілла виступила з різкою критикою сексуального туризму і організувала зустріч уряду з туроператорами. Було прийнято рішення про підписання кодексу "Сертифікації етичного туризму". На даний момент пройшло вже два роки, кількість секс-туристів в Італії тільки збільшилася, а кодекс так і не був складений.

У той же час з 1 липня цього року вступила в силу Конвенція Ради Європи з захисту дітей від експлуатації та насильства, а значить, і з протидії сексуальному туризму. Італія підписала Конвенцію, але не ратифікувала її. Тим часом кількість любителів секс-туризму в країні продовжує зростати. У першу чергу мова йде про все більш молодих людей - їм від 20 до 30 років. У той час як кілька років тому середній вік цієї категорії туристів становив 30-40 років.

Любителі секс-туризму із Західної Європи, включаючи Італію, воліють відвідувати азіатські і африканські країни. Максимальне число жертв сексуального туризму зафіксовано в Китаї, Індії, Мексиці, Таїланді, Непалі, і Філіппінах.

Джерело

Затримання відбулося в ході чергової операції проти великомасштабного угруповання Ндрангета


В Італії заарештовано 67 осіб, за попередньою версією поліції, всі вони передбачувані мафіозі і підозрюються у вимаганні і торгівлі наркотиками.

Затримання відбулося в ході чергової операції проти великомасштабного угруповання Ндрангета в області Калабрія на півдні Італії, а також у Римі, Болоньї, Брешії та Мілані, крім затримання злочинців, поліція також конфіскувала майно на 250 млн. євро.

Нагадаємо. що минулого тижня італійська поліція, в ході спецоперації, затримала 300 осіб, які є членами злочинного угрупування Ндрангета заснованого в Калабрії на півдні Італії.

 

http://ua.korrespondent.net/

Колишній Президент і прем'єр-міністр Італії Франческо Коссіга помер сьогодні, 17 серпня, у віці 82 років, повідомляє радіо "Свобода".

Італійська преса повідомляє, що Ф.Коссіга страждав останнім часом від гострих проблем з диханням. Він був Президентом Італії в 1985-1992 рр.
Ф.Коссіга також очолював міністерство внутрішніх справ Італії в 1978 р., коли був викрадений і незабаром убитий терористами з "червоних бригад" колишній прем'єр-міністр країни Альдо Моро.

Джерело

Італійський уряд планує здійснити реставрацію римського Колізею частково за рахунок спонсорських коштів. Реклама спонсорів може з'явитися і на самому історичному об'єкті.

Про це повідомляється у блозі Live Shots на сайті Fox News.

За словами представника Міністерства культури Італії, реклама буде розроблятися з урахуванням історико-культурної значущості Колізею. Інформація про те, як саме вона буде виглядати, з'явиться пізніше. Проте представник міністерства наголосив, що "естетичне чуття італійців не таке, як у США".

Передбачається, що загалом на ремонтні роботи потрібно понад 30 мільйонів доларів. Водночас, агентство ANSA називає більш точну суму - 25 мільйонів євро. Реставрація триватиме до 2013 року. Колізей весь цей час буде відкритий для туристів.

Реставраційні роботи в Колізеї повинні розпочатися в жовтні 2010 року. Заплановані очищення споруди від кіптяви і встановлення додаткового освітлення. Крім того, будуть проведені роботи, покликані забезпечити безпеку відвідувачів Колізею: зокрема, будуть закріплені яруси будівлі та оновлені огорожі.

Нагадаємо, засновник журналу Playboy Х'ю Хефнер у квітні пожертвував $ 900 тис. Фонду громадських територій для викупу землі на Голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі. Якби організації не вдалося викупити землю у чиказьких інвесторів, знаменитий напис Hollywood було б знищено.


За матерiалами:
Lenta.ru

Італійська поліція в Колізеї представила 337 стародавніх предметів на суму близько 19,5 млн доларів. Артефакти були повернені в країну зі Швейцарії 25 червня. Про це 16 липня повідомляє Bloomberg.