Міністр Альфано відвідав Донбас. Італія дає €2 мільйони гуманітарної допомоги - Gazeta Ukrainska

Італія

Італія виділить 2 млн євро гуманітарної допомоги для населення України, яке постраждало внаслідок конфлікту на Донбасі.

Про це 31 січня повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ Італії. 

Risultati immagini per alfano ucraina

"Перебування міністра А.Альфано в Україні дало йому можливість оголосити про виділення пакету гуманітарної допомоги для населення, яке постраждало внаслідок гуманітарної кризи на сході України, на загальну суму 2 млн євро", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, 500 тис. євро надійдуть Всесвітній продовольчій програмі (WFP) для доставки продуктів харчування і предметів першої необхідності, 500 тис. євро отримає ЮНІСЕФ на фінансування освітніх програм з мінної безпеки, і 1 млн євро буде виділено Міжнародному комітету Червоного Хреста для забезпечення потреб у галузі охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням на сайті італійського зовнішньополітичного відомства після прибуття до Маріуполя Альфано повторив, що українська криза є пріоритетом італійського головування в ОБСЄ, а під час зустрічі на Донбасі з головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертугрулом Апаканом висловив йому повну підтримку Італії та заявив, що робота місії в зоні підвищеної небезпеки має важливе значення для реалізації Мінських угод та запобігання небезпечній ескалації конфлікту.

У МЗС Італії також повідомили, що у другій половині дня 31 січня Альфано відбуде до Москви, де вранці 1 лютого зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.