Iталія переживає найбільшу за 14 років епідемію грипу - Gazeta Ukrainska

Італія

Впродовж останніх тижнів майже 4 мільйони італійців захворіли на грип – це найбільша кількість хворих у країні з 2004 року.

 

Про це повідомляє The Local.

За даними служби моніторингу вірусу Національного інституту охорони здоров'я, з 8 по 14 січня було зареєстровано близько 832 000 хворих на грип пацієнтів. Загалом з вересня 2017 року на грип захворіли 3 883 000 італійців.

"Поширення вірусу грипу в цьому році дуже інтенсивне, навіть вище, ніж під час пандемії 2009-2010 років. Її можна порівняти тільки з сезоном 2004-2005 років", - сказав Антоніно Белла, фахівець інституту з інфекційних захворювань.

Найбільшою групою ризику при цьому є діти.

140 випадків захворювань були серйозними, 30 хворих на грип померли. Відзначається, що більшість загиблих мали проблеми зі станом здоров'я, які призвели до ускладнень.

Втім, відзначає видання, найгірше вже позаду: цифри демонструють, що за останні два тижні сезон грипу в Італії досяг свого піку, тому є сподівання, що число хворих піде на спад. 

___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.