Світ - Gazeta Ukrainska

Якщо ви хотіли б отримати професійно-технічну освіту в Італії, познайомтеся із цими сайтіми, які дозволять підібрати курси для різноманітних професій.

У північній Італії вночі розбився автобус зі школярами, після чого спалахнув.

Консульський відділ Посольства України в Італії опублікувало телефон "гарячої лінії", на який можуть звернутися громадяни України, які потрепіли від землетрусу.

З цим десертом пов'язано багато легенд - йому навіть приписують властивості афродізіака.

Італійське ігристе вино “просекко” користується дедалі більшою популярністю у світі, однак зворотньою стороною медалі стали численні підробки.

Папа Римський Франциск під час щорічної церемонії на честь хрещення Ісуса сам хрестив 28 дітей.

Більшість людей вважає, що піст - це обмеження у їжі. Церква ж говорить, що постуючи тільки в їжі і не очищаючись від пристрастей, людина стає подібною до злих демонів, що ніколи не їдять.

У "ДНР" хваляться, що бізнесмени з італії мало не завтра приїдуть на Донеччину вироляти сири та вирощувати овочі

Книга відомого закарпатського пиьсменника Мирослава Дочинця "Многії літа. Благії літа" вийшла італійською мовою

27 лютого для православних та греко-католиків починається Великий піст. Триватиме Великий піст включно до 15 квітня. Як правильно постити?

Не варто позичати понад 20 відсотків від своєї зарплати, кажуть спеціалісти із особистих фінансів. Під час позики варто врахувати всі за і проти. У жодному разі не слід боятися відмовити людині у позиці, навіть якщо вона родич або близький друг.

Бальзамічний оцет - традиційна приправа кухні Емілії. Виготовляється з вивареного мoсту, отриманого з винограду, який вирощують виключно в провінції Модена і на території Реджо-Емілії. Він вважається однією з найбільш знаменитих і вишуканих приправ італійської кухні, яку намагаються копіювати в багатьох країнах світу.