Світ - Gazeta Ukrainska

Хотіли б почати нове життя в новому місці? А уявіть собі маленьке село, розташоване в мальовничому гірському районі італійської Лігурії.

Чоловіка могли засудити до двох років в'язниці, проте він залишиться на свободі, хоча наразі залишився без домівки та роботи.

La città di Todi, luogo storico della regione Umbria, il 21 ottobre, ospiterà "Festival Ucraina" - un evento culturale in cui verrà mostrata la storia, la cultura e la politica del paese centroeuropeo.

У Генуї футбольні збірні Італії та України розійшлися миром

У Римі я купив партію ліків і вирішив порівняти ціни в Італії із цінами у аптеках Львова…, — написав о. Юстин Бойко на своїй сторінці у ФБ.

У Національному музеї "Меморіал жертв Голодомору" італійський письменник та художник Сабатіно Шіа вперше представив свої картини із серії "Геноцид українців", які розповідають історію злочину сталінського режиму.

Ідеальний чоловік повинен (жіночий погляд)…

Авокадо – улюблений плід багатьох людей, проте знайти його не завжди легко, а вибрати ще складніше – вони часто лежать на прилавках незрілими та твердими. І все ж це не причина відмовляти собі у задоволенні, а лише питання часу та терпіння.

Наскільки довго живе вино і навіщо йому «дихати»