Світ - Gazeta Ukrainska

Консульський відділ Посольства України в Італії опублікувало телефон "гарячої лінії", на який можуть звернутися громадяни України, які потрепіли від землетрусу.

Постанова стосується громадяни України, якиі не досягли 16-річного віку, що перетинають кордон без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків.

У центрі Італії встановили фонтан, з якого б'є червоне вино замість води.

Президент “Мілана” Сільвіо Берлусконі незабаром отримає виклик на допит в українську прокуратуру, передає УНН з посиланням на прокуратуру АР Крим.

Громадянин Тунісу Аніс Амрі, який підозрюється у скоєнні нападу на різдвяний ярмарок у Берліні 19 грудня, видавав себе за неповнолітнього біженця, коли прибув до Італії, і відсидів тюремний термін за підпал школи.

Італія з 1 січня почала головувати у "Великій сімці" Італія з 1 січня почала головувати у "Великій сімці" промислово розвинених країн (США, Велика Британія, Канада, Франція, Італія, Німеччина та Японія).

Загальні втрати української армії у 2016 році склали 467 бійців, з них 211 – бойові.

2017 року на українські екрани вийде чорна комедія "Ізі". Вона стала першим в історії спільним проектом України та Італії.

У 2016 році українські виробники експортували 3 тонни молюсків, у 2014 – 58 тонн, у 2015 – 260 тонн, а за перших 10 місяців поточного року експортовано 347 тонн.

Посівати починають виключно з ранку 14 січня.

Аномально холодною погодою охоплена вся Центральна, Південна та Південно-Східна Європа.

Чого очікувати в 2017 році представникам усіх знаків зодіаку.