Світ - Gazeta Ukrainska

Українці, що мешкають у Барі та околицях мають можливість отримати консульські послуги, не їдучи у Генеральне консульство України в Неаполі.

Якщо ви хотіли б отримати професійно-технічну освіту в Італії, познайомтеся із цими сайтіми, які дозволять підібрати курси для різноманітних професій.

У північній Італії вночі розбився автобус зі школярами, після чого спалахнув.

Письменники та поети століттями формували стиль та словниковий запас італійської мови, керуючись насамперед принципами милозвучності й краси.

Італія не визнає анексію Криму росією, сказав глава МЗС Італії Анджеліно Альфано на спільній прес-конференції з главою МЗС України Павлом Клімкіним.

Суд Італії через негуманне поводження з лобстерами зобов’язав власника ресторану виплатити штраф у 2 тис.євро та сплатити судові витрати в сумі 3 тисяч євро. У рішенні повідомляється, що ракоподібним боляче перебувати на льоду.

Є небезпека, що українські позиції в італійському парламенті наступного скликання можуть бути не такими сильними як нині. Про це в інтерв’ю телеканалу "Рада" заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, передає УНН.

Україна забороняє діяльність на своїй території російських соціальних мереж "ВКонтакте" та"Однокласники".

Найсолодший голос італійської естради та опери їде до України.

Названо топ-20 країн-любителів секс-іграшок. На першому місці за покупками іграшок опинилися жителі Данії.

Часто в якості начинки використовують свіжі сезонні фрукти

Джанлука Ваккі «запалив» на вечірці у Києві