Світ - Gazeta Ukrainska

Не пройшло й місяця після скандалу із втечею від заможного італійського чоловіка "Міс України 2013", як мільйонер вже поїхав відпочивати на Лазурне узбережжя.

У Петриківському обласному будинку для престарілих під Тернополем щороку більшає мешканців, утримання яких оплачують діти. Здебільшого, це батьки заробітчан.

Ми не завжди знаємо про все те добро, яким можемо скористатися, подорожуючи різними транспортними засобами. Наприклад, є речі, які ми можемо отримати в літаку абсолютно безкоштовно, і Dobremisto вирішило дізнатися про них детальніше.

Італійців прийнято вважати веселими й життєрадісними. Вони по природі дуже допитливі і проявляють величезний інтерес до чужих звичаїв. Вони люблять читати і слухати розповіді про життя інших народів і часто їздять у відпустку за кордон, щоб зайвий раз упевнитися в тому, що їм уже відомо: їх власна країна найкраща у світі, оскільки в ній є все необхідне для життя: сонце, вино, їжа і футбол.

Уперше в історії Рима мером міста стала жінка. 37-річна Вірджинія Раджі була кандидатом від опозиційного Руху "5 зірок".

У другому турі виборів вона отримала майже 70 відсотків голосів. Її суперником був демократ від керівної партії.

У політиці Раджі не так давно — лише 5 років. У неї юридична освіта, і вона добре знає англійську, французьку та іспанську мови. Працюючи в міській адміністрації Рима, Вірджинія Раджі насамперед займалася питаннями освіти та охорони навколишнього середовища і виступала проти корупції.

Нам треба просто почекати і побачити які будуть результати. Поки рано щось казати. Думаю, якщо певні речі можна змінити, то молодому юристу це під силу,
— переконаний мешканець Рима Массіміліано.

Інші ж виборці очікують від неї вирішення загальноміських питань.

"Їй доведеться вирішити проблеми із транспортом, із прибиранням вулиць та й загалом із чистотою в місті. Також потрібно реорганізувати соціальні служби Риму, бо вони не в найкращому стані", — зазначила римолянка Ліза.

Цікаво, що для риторики руху "5 зірок", до якого належить чиновниця, характерний популізм та євро-скептицизм. Також його лідери виступали за скасування санкцій проти Росії.

_________________________________________

Більше новин:

 

 

Більше статей...

Дочірні категорії