Про нас - Gazeta Ukrainska

Uncategorised

Editore: Migreat
CAPOREDATTORE: Marianna Soronevych

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
GAZETA UKRAINSKA, il giornale per gli ucraini in Italia


REGISTRAZIONE TRIBUNALE DI ROMA n. 296/2008 del 22.07.2008 I REGISTRAZIONE R.O.C. N. 7249/03


“Українська газета” заснована в Італії у лютому 2006 року. За час свого існування інформаційно-аналітичне видання стало справжнім інтелектуальним провідником громади.


«Українська газета» приділяє велику увагу життю української діаспори. Крім того, вона має ще одну надзвичайно важливу місію, яка виходить за рамки інформативних функцій. Потрапляючи у чужу країну, люди не надто знаються на її законах, тому нашою метою є сприяння юридичній освіченості читачів, а, отже, допомога у процесі суспільної інтеграції.


Газета тісно співпрацює із італійськими органами державної адміністрації та департаментом міграції ЄС. Зокрема, для Рима редакція видала україномовні довідники для "Довідник для домашніх працівників, путівник для тих, хто працює і тих, хто приймає на роботу". Для міністерства внутрішніх справ Італії було опубліковано одинадцять статей з нормативами що регулюють життя іноземців в Італії та ін. Видання приймає активну участь у житті громади. За його підтримки було проведено ряд культурних заходів.
У липні 2008 року була створена веб - сторінка газети. Ми намагаємося згуртувати українців, які волею долі опинилися на Апеннінах, підтримати розгублених у чужій країні, розповісти про актуальне в Італії та Україні, – коментує Маріанна Сороневич, головний редактор газети від часу її заснування.