Рік безвізу. Українці обирають Італію - Gazeta Ukrainska

Українська еміграція

Введення безвізового режиму з країнами Євросоюзу суттєво змінило туристичні напрямки українців у 2017 році.

Про це на запит prm.ua з посиланням на дані Держприкордонслужби повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі туризму України.

Традиційно громадяни України віддають перевагу курортам Єгипту та Туреччини, до яких потік порівняно з 2016 роком зріс на 75,5% та 27,3% відповідно, зазначили у відомстві.

У свою чергу запровадження минулого року безвізового режиму з країнами ЄС також значно вплинуло на виїзний туристичний потік, зокрема у 2017 році він різко зріс до Італії та Німеччини — на 41,9% та 24,7% відповідно.

Втім до деяких країн українці після введення “безвізу” стали їздити менше. Так, у порівнянні з 2016 роком турпотік до сусідньої Польщі впав на 1,2%, а до Словаччини — на 3,5%

Проте саме до Польщі протягом 2017 року їздило найбільше українців — майже 10 млн осіб. Друге місце за кількістю українських туристів займає Угорщина — трохи більше 3 млн осіб. На третьому місці опинилася Молдова — минулого року туди завітали майже 1 млн 700 тис українців.Инфографика самых популярных среди украинцев стран после безвиза: Германия и Италия в лидерах

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.