Актуальне - Gazeta Ukrainska

alt  Задля створення сприятливих умов для провадження підприємницької та зовнішньоекономічної діяльності Міністерство доходів і зборів України запровадило єдиний антикорупційний сервіс для платників податків, зборів і митних платежів – «Пульс»

   Україні слід виробити нові підходи у політиці, яка була б спрямованою на створення засад для розвитку й ефективного залучення економічного, інтелектуального, духовного і культурного потенціалу закордонних українців.

   Заробити копійку за кордоном українцям стає дедалі важче. Через кризу в країнах Південної Європи урізають зарплати, багато втрачають роботу. Як наслідок, заробітчани шлють додому набагато менше грошей, ніж раніше.

   Спілкуватись із мамою скайпом – це реалія сучасного світу, коли батьки перебувають не лише на заробітках, але й у постійних роз’їздах. Непрості стосунки між батьками і дітьми стали темою спільного українсько-німецького проекту.

alt  
Євген Перелигін, Надзвичайний і Повноважний Послол України в Італійській Республіці офіційно приступив до виконання обов’язків

alt   До виконання своїх обов'язків приступив новий Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італійській Республіці пан Євген Перелигін. Ми маємо можливість привітати дипломата та звернути його увагу на питання, які цікавлять українців в Італії.