Актуальне - Gazeta Ukrainska

alt   Щоб отримати шенгеські візи до Франції і поїхати туди, жителям трьох західних областей – Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської тепер не доведеться їхати до Києва, адже французькі візи видаватимуть з 1 травня й у Львові.

   Ve la sentite di ospitare un bambino ucraino per quest’estate? Ai primi di giugno arriveranno a Malpensa 67 bambini tra i 9 e i 17 anni, provenienti da alcuni orfanatrofi in Ucraina: 5 di loro non hanno ancora una famiglia o che li ospita. Non importa se siete single, una coppia (sposata e non) o una famiglia. L’affido temporaneo va bene per tutti.

   Європарламент ратифікував оновлену Угоду про спрощення оформлення віз з Україною. З першого червня суттєво розшириться коло заявників, які зможуть отримати довгострокові шенгенські візи.

    Конституційною більшістю, Верховна Рада України ухвалила рішення про проведення 03 липня 2013 року Парламентських слухань на тему «Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їх вирішення».

   Колишній голова Єврокомісії Романо Проді виступає за те, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС була підписана в листопаді. Про це він заявив під час зустрічі з народним депутатом, членом парламентської фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції Іриною Бережною.