Актуальне - Gazeta Ukrainska

   Проблема освіти української діаспори посідає в процесі культурного збереження української ідентичності одне з найбільш важливих місць. Українське суспільство, що перебуває за кордоном, виступає рушійною силою, що спонукає різноманітні громади до створення, утримання і розвитку власних шкіл різних типів. І це цілком очевидно, оскільки українці прагнуть вберегти нове покоління від асиміляції і саме зі школою  пов'язують своє майбутнє - тут їхні діти матимуть можливість навчатись рідною мовою, розвивати свою культуру, пам'ятати про звичаї і традиції свого народу.

   У ході зустрічі був обговорений широкий спектр питань двосторонніх відносин. Сторони відзначили необхідність посилення динаміки двостороннього політичного діалогу, зокрема, на рівні Глав МЗС двох країн.

   Українці, яків мають квартиру на 120 квадратних метрів, або будинок на 250 квадратних метрів з початку року змушені платити податок на нерухомість. Він задумувався як справедливий збір на користь держави за розкіш, однак в кінці кінців його доведеться платити й людям з середніми статками – підприємцям та селянам, констатують експерти.

   У 2002 році Наталя приїхала з України до Москви в гості до родичів. Переконавшись, що рівень зарплат в російській столиці значно вище, ніж в обласному українському центрі, вона вирішила попрацювати в Москві кілька місяців, заробити гроші на квартиру і повернутися в Україну. Наталі вдалося знайти високооплачувану роботу в столиці РФ. Зараз вона кожен місяць перераховує гроші батькам, які живуть в Україні. "Для мене 200 доларів на місяць - це сума, без якої я можу прожити. А у моєї мами пенсія трохи більше ста доларів. Їй ці гроші дуже потрібні", - журиться дівчина.

У 2007 році

    Нацбанк буде встановлювати обмеження на виведення валюти фізособами за кордон на індивідуальній основі. Про це йдеться у відповідній постанові Нацбанку, яка набирає чинності з 25 січня 2013 року, передає "Інтерфакс-Україна".