Актуальне - Gazeta Ukrainska

   Ve la sentite di ospitare un bambino ucraino per quest’estate? Ai primi di giugno arriveranno a Malpensa 67 bambini tra i 9 e i 17 anni, provenienti da alcuni orfanatrofi in Ucraina: 5 di loro non hanno ancora una famiglia o che li ospita. Non importa se siete single, una coppia (sposata e non) o una famiglia. L’affido temporaneo va bene per tutti.

   Колишній голова Єврокомісії Романо Проді виступає за те, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС була підписана в листопаді. Про це він заявив під час зустрічі з народним депутатом, членом парламентської фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції Іриною Бережною.

   Попри окремі позитивні моменти, зазначені у звіті Єврокомісії по виконанню Україною рекомендацій ЄС у 2012 році, загальний тон документу залишає мало сподівань на підписання цього року Угоди про асоціацію.

   Із 13 квітня в Україні запроваджується спеціальне мито на імпорт легкових автомобілів, що ввозяться на її територію. З відповідною ініціативою виступив Кабінет Міністрів з метою захисту національного товаровиробника авто.

   Українці з-за кордону торік офіційно відправили своїм родинам на батьківщину $ 7,5 млрд грошових переказів, у тому числі трохи більше $ 1 млрд – нелегально.

alt   Шановні читачі, "Українська газета" в Італії отримала згоду на інтерв"ю від Посла Італії в Україні Фабріціо Романо. В останній час, готуючись до розмови із офіційними діячами, даю можливість самим читачам поставити питання, які їх найбільше цікавлять. Запрошую вас і цього разу взяти участь в інтерв'ю.