Актуальне - Gazeta Ukrainska

   Визнаючи недоліки в організації голосування в день виборів, просили б водночас врахувати, що  загальна кількість людей, які проголосували на дільниці  є чи не найбільшим показником серед дільниць по закордонному виборчому округу.

   За підсумками голосування на позачергових виборах Президента України  25 травня 2014 року на міланській виборчій дільниці №900032 взяли участь у голосуванні 6 726 громадян України.

  Українські націоналісти прийшли на демонстрацію, організовану в Мілані італійцями, росіянами та українцями проти політики, що проводиться нещодавно обраним президентом України Петром Порошенком щодо жителів східних регіонів країни. Про це повідомляє РІА Новости.

   Удвічі подорожчали передачі з закордону, у півтора рази - проїзд у мікроавтобусах з Італії і Польщі. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів львів'янин Володимир Тарасюк, який чотири роки возить пасажирів і передачі з італійської Верони у Львів.

   За підсумками голосування на позачергових виборах Президента України  25 травня 2014 року на виборчій дільниці №900033 у Неаполі взяли участь у голосуванні 4250 громадян України.