Актуальне - Gazeta Ukrainska

   У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, що охороняє кордон з країнами Європейського Союзу та Республікою Молдова відзначають значне збільшення пасажирського та транспортного потоків у період новорічних та Різдвяних свят.

   Верховний суд України (ВСУ) прийняв постанову, за якою слід, що вартість оформлення закордонного паспорта для українців становить 170 грн. Відповідну постанову суду розмістила на своєму сайті партія "Демократичний альянс".

   Після «заднього ходу», який офіційний Київ дав підписанню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, перспективи євроінтеграції України відсунулися кудись у непевне майбутнє. Чи означає це, що й про безвізовий режим із країнами ЄС, яке неодноразово «ось–ось» обіцяла українська влада, нам доведеться надовго забути?

   Відтепер для оформлення закордонних паспортів не потрібна довідка з військкомату. Це стосується чоловіків від вісімнадцяти до двадцяти п’яти років.

   L’associazione dei giornalisti cattolici dell’Ucraina ha lanciato un appello ai colleghi di tutto il mondo e alle persone di buona volontà con un richiamo a “mostrare la loro solidarietà cristiana, a coprire gli eventi legati alla pacifica protesta ucraina contro l’ingiustizia e la violenza, e a chiedere alle gerarchie cattoliche di alzare le loro voci”. E ha chiesto al Papa di alzare la sua voce per gli oppressi, i picchiati, e quelli che piangono nel Paese che chiede verità e giustizia.
marco tosatti