Актуальне - Gazeta Ukrainska

   Європейська комісія оприлюднила дані, які спростовують заяви про те, що мігранти у країнах Європи виснажують ресурси держав, що їх приймають, уникають роботи й часто звертаються за соціальною допомогою.

   Діти трудових мігрантів зазнають багато психологічних проблем через неможливість спілкування зі своїми батьками або одним із батьків, саме тому вони мають отримувати соціально-психологічну допомогу з боку держави. Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко під час круглого столу «Соціальне сирітство. Що робити з поколінням дітей трудових мігрантів», який відбувся у Верховній Раді.

   У Римі Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з Міністром закордонних справ Італійської Республіки Еммою Боніно.

   Мені неодноразово доводилося чути думку, буцімто Польща – українофобська країна. Висловлювали її переважно ті, хто в Польщі взагалі не бував, а про польську українофобію вичитав у ідеологічно-вивірених виданнях

   У Раді зареєстрували законопроект, згідно з яким на час роботи українців за кордоном їх дітям будуть призначати офіційних опікунів (опікуни будуть призначатися за заявою батьків).