Актуальне - Gazeta Ukrainska

  Міністра внутрішніх справ України закликали вжити заходів щодо перегляду та внесення змін до нормативно-правових актів, якими встановлена додаткова плата за видачу закордонного паспорту.

   Україна може увійти до безвізового режиму з Європейським союзом на саміті Східного партнерства, який відбудеться в травні 2015 в Ризі. Про це заявила заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

   За дорученням Президента України Служба безпеки України вживає заходів для дотримання законності під час підготовки позачергових парламентських виборів, унеможливлення протиправного втручання в роботу виборчих комісій, спроб дестабілізувати ситуацію та перешкодити вільному волевиявленню громадян України

   До закінчення реалізації останнього етапу Плану з лібералізації візового режиму для громадян України залишилося три місяці. З 1 січня 2015 біометричні паспорти європейського зразка повинні будуть видаватися повсюдно

   За кордоном українці загалом голосували активно, кажуть у ЦВК. Найбільше наших громадян прийшли на виборчі дільниці в Італії та Іспанії. В кожній країні проголосувало понад 20 відсотків українців, які там зараз проживають.

Більше статей...