Актуальне - Gazeta Ukrainska

   Запрошуємо українські асоціацій і громад в Італії приєднатися до звернення до дипломатичних представництв, громадяни яких постраждали від теракту в Україні. Прошу свою писати в приват, вказавши італійською ім'я президента та назву організації. Перелік постійно оновлюється. Приємно, коли українські асоціації є одностайними.

   Москвич Александр Щербаков, активіст групи «Опір», систематично проводить акції в столиці Росії на підтримку України. Він - один з тих, закликає Путіна припинити війну : разом із однодумцями, провів фестиваль «Муза непокірних» під девізом «Ні війні!», виставку українських фотографів, демнтрацію  фільму «Зима, яка нас змінила. Небесна сотня», допомагає проводити лекції та українську тематику. Александр вважає, що в українців та росіян спільний ворог, і ми повинні співпрацювати в боротьбі з ним.

   Нині, за попередніми даними, отримати закордонні біометричні паспорти, які мають видавати з наступного року, бажає близько 8 млн українців. Про це під час прес-конференції повідомив експерт Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, передає кореспондент УНН.

   Шановні українські підприємці в Італії, запрошуємо вас зареєструвати вашу фірму у Білих сторінках українців в Італії" з метою реклами та підтримки у просуванні продукції українських компаній на італійському та українському ринку.

   Особливістю школи «Крок до України» є те, що її основна цільова аудиторія – представники української діаспори: цього року до участі у школі зголосилися 27 студентів різного віку, професій та інтересів, які виявили бажання приїхати на два тижні до Львова, вивчати українську мову та пізнавати культуру України.

Більше статей...