Актуальне - Gazeta Ukrainska

Де біда, там не до біде… Цей засіб гігієни, а також плазмові телевізори і фонтани губернатор Тернопільщини вважає необхідним атрибутом шкіл. Придбати це мають місцеві підприємці або заробітчани.

Уряд виділив Міністерству внутрішніх справ 60 мільйонів гривень на придбання обладнання для реалізації першого етапу впровадження закордонних паспортів з біометричними даними власника.

Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким пропонується усім громадянам України, які перебувають за кордоном і досягли 16-річного віку, оформляти закордонний паспорт у дипломатичних установах України. За відповідний проект змін до статті 4 закону «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» (№7558) у першому читанні проголосували 289 народних депутатів.

Верховна Рада внесла зміни до Закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», Кримінального кодексу і Кодексу про адміністративні правопорушення. Деякі поправки було запропоновано Президентом Віктором Януковичем і враховано парламентом. Більшість змін посилюють правила в’їзду і перебування іноземців на території України.

Більше статей...