Актуальне - Gazeta Ukrainska

   У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований законопроект про протидію торгівлі людьми, спрямований законодавчо врегулювати питання протидії торгівлі людьми, мінімізації її наслідків через установлення відповідних організаційно-правових засад, повноважень органів виконавчої влади, визначення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, порядку надання допомоги таким особам.

   26 травня ц.р. на виконання доручення Президента України у Міністерстві юстиції України відбулася зустріч керівника Робочої групи з питань удосконалення законодавства про вибори - Міністра юстиції О.В.Лавриновича з послами країн-членів ЄС, Канади, США, а також представниками Європейської Комісії, ООН та інших міжнародних організацій.

   Європейський Союз найближчим часом не лібералізує візовий режим з Україною через антимігрантські настрої в державах об’єднання та невиконання українською владою домовленостей щодо запровадження безвізового режиму.

   Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції" передбачає,зокрема,   поліпшення управління міграційними процесами, посилення юридичної відповідальності за правопорушення у цій сфері, активізації двосторонніх контактів у всіх сферах міжнародних відносин, посилення юридичної відповідальності як іноземців, так і громадян України за порушення міграційного законодавства.

   За статистичними підрахунками, 16% населення України задоволені життям і відносять себе до категорії тих, хто "процвітає". В розвинутих країнах процвітаюче населення складає 60-70%.

   Норми закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції", повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби підвищили відповідальність за порушення державного кордону України.