Актуальне - Gazeta Ukrainska

Прем'єр-Міністр України Микола Азаров вніс до Верховної Ради України проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», текст якого нам вдалося отримати  і розмістити на сайті www.zakonoproekt.org.ua

Текст проекту спеціально не оприлюднюють, і не роздають народним депутатам, щоб не збурювати населення, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua

І це зрозуміло,якщо ознайомитися з основними новелами проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» викладені в статті 2. Ммаксимальний розмір пенсій або щомісячного довічного грошового утримання :

1) максимальний розмір пенсій або щомісячного довічного грошового утримання не може перевищувати дванадцяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність;

2) граничний вік перебування на державній службі становить 65 років для чоловіків і 60 років для жінок;

3) максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати дванадцяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність. Достроково призначена пенсія з урахуванням доплат працюючим пенсіонерам не виплачується.

Повний текст проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» готується до публіккаціїі його можна буде прочитати і скачати.

http://www.zakonoproekt.org.ua

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко 23 червня ц.р. перебуває з офіційним візитом у Італійській Республіці, повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

В Україні з’явився новий центральний орган виконавчої влади — Державна міграційна служба. Її створено на базі державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України і департаменту у справах біженців Держкомітету у справах національностей та релігій. Відповідне положення закріплено в постанові уряду №750 від 17 липня 2009 р. Але немає впевненості, що це рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

У понеділок, 22 листопада, в Брюсселі відкрився 14-й саміт Україна-ЄС за участю президента Ради Євросоюзу Германа Ван Ромпея, голови Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу та українського президента Віктора Януковича.