Актуальне - Gazeta Ukrainska

   Скасування візового режиму для України та інших пострадянських країн може сприяти поширенню організованої злочинності у Європі. Таку думку висловив керівник поліційного відомства Європейського Союзу Роб Вейнрайт, представляючи у Брюсселі доповідь, присвячену питанням боротьби з організованою злочинністю у ЄС.

   Впровадження нового порядку митного оформлення іноземних інвестицій, скорочення митного оформлення до чотирьох годин з моменту подачі митної декларації і документів, запровадження персональної відповідальності посадової особи митниці за неправомірні затримки митного оформлення, а також інші зміни до Митного кодексу України 17 травня підтримав у першому читанні парламент, передає "Інтерфакс-Україна".

   В урядовому законопроекті про вибори народних депутатів передбачено виключити з бюлетенів пункт "не підтримую жодного кандидата". Експерти переконують - голоси "проти всіх" сприяють несправедливому розподілу місць у ВР.

   З метою забезпечення культурного співробітництва з закордонними українцями Міністерство культури України прийма звернення щодо підтримки культурологічних та культурно-мистецьких заходів у наступному році.

Поява біометричних паспортів в Україні до кінця року малоймовірна. У запровадженні такої практики, яка є однією з умов введення в Україні безвізового режиму з Європейським Союзом, сумніваються громадські експерти. Вважають, що до такої системи нашій державі ще далеко технічно. Тим більше, що є зауваження до нинішньої процедури. Недоліки показало соцдослідження.