Актуальне - Gazeta Ukrainska

Київміськрада ввела туристичний збір у розмірі 1% від вартості всього періоду проживання в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках та інших готельних та санаторно-курортних установах столиці.

Де біда, там не до біде… Цей засіб гігієни, а також плазмові телевізори і фонтани губернатор Тернопільщини вважає необхідним атрибутом шкіл. Придбати це мають місцеві підприємці або заробітчани.

Верховна Рада внесла зміни до Закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», Кримінального кодексу і Кодексу про адміністративні правопорушення. Деякі поправки було запропоновано Президентом Віктором Януковичем і враховано парламентом. Більшість змін посилюють правила в’їзду і перебування іноземців на території України.

Уряд виділив Міністерству внутрішніх справ 60 мільйонів гривень на придбання обладнання для реалізації першого етапу впровадження закордонних паспортів з біометричними даними власника.

Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким пропонується усім громадянам України, які перебувають за кордоном і досягли 16-річного віку, оформляти закордонний паспорт у дипломатичних установах України. За відповідний проект змін до статті 4 закону «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» (№7558) у першому читанні проголосували 289 народних депутатів.