Актуальне - Gazeta Ukrainska

Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроект про введення нових документів, що засвідчують українське громадянство. Урядова ініціатива передбачає заміну внутрішнього паспорта посвідченням громадянина України, а закордонний паспорт – документом, що містить біометричні дані власника.

   26 травня ц.р. на виконання доручення Президента України у Міністерстві юстиції України відбулася зустріч керівника Робочої групи з питань удосконалення законодавства про вибори - Міністра юстиції О.В.Лавриновича з послами країн-членів ЄС, Канади, США, а також представниками Європейської Комісії, ООН та інших міжнародних організацій.

Російська блогосфера активно обговорює перейменування міліції в поліцію. Так, поліцейські ДІБДР називатимуться Поліцейський інспектор дорожнього регулювання або скорочено П.І.Д.Р, а їхня служба називатиметься Поліцейська дорожньо-регулювальна служба - скорочено ПДРС.

   У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований законопроект про протидію торгівлі людьми, спрямований законодавчо врегулювати питання протидії торгівлі людьми, мінімізації її наслідків через установлення відповідних організаційно-правових засад, повноважень органів виконавчої влади, визначення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, порядку надання допомоги таким особам.

   За статистичними підрахунками, 16% населення України задоволені життям і відносять себе до категорії тих, хто "процвітає". В розвинутих країнах процвітаюче населення складає 60-70%.