Актуальне - Gazeta Ukrainska

МЗС України на постійній основі проводить аналіз оформлення дипломатичними установами країн-членів ЄС в Україні віз громадянам України й, у разі порушень положень Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз, вживає адекватних заходів реагування як на двосторонньому рівні, так і на рівні Спільного візового комітету з реалізації Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз. Так прокоментував директор департаменту консульської служби МЗС України Андрій Олефіров кореспондентові УКРІНФОРМу інформацію про те, що для отримання шенгенської візи деякі консульства держав-членів ЄС в Україні вимагають від наших співвітчизників залишити як заставу "внутрішній" паспорт або інші документи.

Стурбованість щодо юридичного процесу над екс-прем'єром Юлією Тимошенко висловило МЗС Італії послу України. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на офіційний сайт дипломатичного відомства.

Європейський Союз має намір, як і раніше, підтримувати реформаторські зусилля уряду України і її громадян. Успіхи в політиці і економіці країни, досягнуті за 20 років незалежності, будуть зафіксовані в новій амбітній угоді про асоціацію, що включає поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. Про це пише голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу в своїй статті у виданні "Дзеркало тижня. Україна".

Державна митна служба України і Українська асоціація виробників тютюнових виробів “Укртютюн” сьогодні підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає об`єднання зусиль з метою запобігання нелегального обороту тютюнової продукції на ринку України.

Через суворі екологічні норми, які існують в ЄС щодо допуску вантажного транспорту, Україну залишать найсучасніші і найменш шкідливі авто. Нескладно передбачити, що заповнювати прогалини будуть старі машини.

Кабінет міністрів зобов'язав перевізників направляти двох водіїв на обслуговування перевезень організованих груп дітей на міжміських і міжнародних маршрутах протяжністю понад 250 км.