Актуальне - Gazeta Ukrainska

Європейська Комісія (ЄК) схвалила фінансовий пакет для підтримки державного управління, регіонального розвитку, енергоефективності та охорони навколишнього середовища в Україні в 2011 р. на 105 млн дол. Про це повідомляє прес-служба ЄК.

1 грудня 1991 року понад 90 відсотків громадян, які взяли участь у Всеукраїнському референдумі, підтвердили рішення парламенту, проголошене 24 серпня.

Понад 850 тисяч українців цього року подали заяви на green card для виїзду на постійне місце проживання в США. За цим показником Україна вже на третьому місці після Конго та Нігерії.

На грудневому саміті Україна-ЄС угоду про асоціацію, швидше за все, парафовано не буде. Про це пише "Дзеркало тижня. Україна" з посиланням на свої джерела.

Через італійську кризу, що набирає обертів, українським заробітчанам усе важче знайти роботу і втриматися на ній. Економіка країни падає, безробіття зростає.

З 1 січня 2012 закордонний паспорт подорожчає на 64 гривні, а не у 4 рази. Як пише «Сегодня», на початку місяця Кабмін затвердив нові тарифи на послуги МВС, у тому числі на оформлення паспортів для виїзду за кордон.