Актуальне - Gazeta Ukrainska

Сьогодні Леся Іванків приймає гостей в своєму рідному селі Побережжя на Прикарпатті. А недавно вона була господинею в родині футбольної легенди Зінедіна Зідана, пропрацювавши у домі знаменитого француза 8 років

 

Громадяни України зможуть дешевше завозити товари в Україну, оскільки Держмитниця погодилась підняти планку безмитного імпорту з 200 євро до 1 тисячі євро. Загальна вага товарів однієї партії не повинна при цьому перевищувати 50 кг. В першому читанні законопроекту Рада підняла планку в десять разів - до 2 тис євро (з вагою - 30 кг). Але пізніше митниця попросила депутатів встановити поріг в 500 євро, щоб не створювати сприятливих умов для торгівлі великим обсягом товарів без оподаткування, пише "КоммерсантЪ-Украина".

З 23 вересня НБУ зобов’язав банки здійснювати документальну ідентифікацію фізосіб, які здійснюють валютообмінні операції на будь-яку суму. Ця постанова викликала вкрай негативну реакцію громадян

Тридцятиметрова ялинка з Рахівщини та 43 трохи менших ялиць з Львівської області прикрасять площу Святого Петра у Ватикані та Апостольський палац на Різдво. Ідея подарувати Святому Престолу українські ялинки належить Главі УГКЦ Святославові (Шевчуку). Про це повідомляє Закарпаття онлайн.

Європейський союз не збирається вводити санкції відносно України у зв'язку з вироком екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко. Про це в інтерв'ю «5 каналу» заявив головний парламентер від ЄС щодо Угоди про асоціацію з Україною, керуючий директор Служби зовнішніх дій з питань Європи та Центральної Азії Мирослав Лайчак.