"НАШІ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ": КРАВЧУК ПРО ЕМІГРАЦІЮ УКРАЇНЦІВ ДО КРАЇН ЗАХОДУ - Gazeta Ukrainska

Українська еміграція

За різними підрахунками, близько 9 мільйонів українців виїхали за кордон

 

З України на заробітки виїжджають найбільш досвідчені й енергійні люди, однак вони не повертаються.Про таке заявив перший президент України Леонід Кравчук, передає "Українська правда".

Результат пошуку зображень за запитом "кравчук"

"Хто виїжджає? Найбільш досвідчені, молоді, енергійні. Я був в одній лікарні в Київській області, де один фельдшер робить усе. Немає лікарів, поїхали. Вчені кажуть, що в нас не більше як 35 мільйонів людей сьогодні в Україні. Коли я працював у партійних органах у 80-х, нас було 52 мільйони. Коли передавав країну в руки Кучми, десь 50 мільйонів було. Тоді тільки починалася така міграційна політика. Ми почали відкриватися", − пригадав перший президент України.

Він також поточнив власну позицію: "Я не бачу в цьому великої проблеми, що люди у світі їдуть кудись заробити чи що. Але вони повертаються. Наші не повертаються".

Крім того, наголосив Кравчук, наразі потрібно думати про те, як втримати українців у рідній державі, створити гідні умови праці та життя. Усе вирішать майбутні вибори, переконаний співрозмовник.

"Якщо ми знову підемо по гречці продаватися, по карбованцях, по гривнях, може бути така ситуація, що наступний президент не потрібен буде. Просто не буде ким керувати. Уже зараз, ви вдумайтеся, біля 9 мільйонів українців виїхали за кордон", − зазначив політик.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.