Одержати соціальну допомогу ''Reddito d'inclusione'' в Італії стало легше - Gazeta Ukrainska

Італійська імміграція

Подати запит на отримання допомоги, для сімей, що проживають в Італії у важкій фінансовій ситуації, стало легше.

 INPS опублікував циркуляр, в якому повідомляє, що з 1 липня 2018 року одержати соціальний бонус "Reddito d'inclusione" (REI) стало легше: виплати поширюватимуться на ширшу аудиторію бенефіціарів, завдяки змінам, внесеним до Закону про бюджет 2018 року, в ст . 1, п. 190, 191 і 192.

Для подання заявки скасовуються деякі реквізити (наявність неповнолітнього, інваліда, вагітної жінки, безробітного старшого 55 років). Залишаються в силі лише економічні вимоги.

Для заявок, поданих з 1 липня, буде оцінюватися тільки індикатор доходу ISEE сім'ї (Еквівалентні виміри економічної ситуації), який не повинен перевищувати 6 тисяч євро, а також наявності у сім'ї заощаджень і нерухомості: вартість нерухомості (будинок, де проживає сім'я не враховується) не повинна перевищувати 20 тис. євро, сума заощаджень (депозити, поточні рахунки) - 10 тис. євро (скорочення до 8 тис. євро для сімейної пари без дітей).

Також INPS оголошує, що заявки, подані до 1 липня 2018 року, будуть переглянуті.

Закон про стабільність у 2018 році передбачає подальші зміни тривалості виплат, та їх сум: виплати REI збільшується на 10% в порівнянні з попереднім роком.

Процедура подачі заявок залишається незмінною. Щоб її отримати слід звернутися в муніципалітет чи патронати.

Детальнішу інформацію можна отримати тут