Актуальне - Gazeta Ukrainska

Почалася попередня реєстрація учнів на 2017-2018 навчальний рік. Ті, хто не має дозволу на проживання, повинні звернутись безпосередньо в секретаріат школи не побоюючись переслідування поліції.

Більш ніж 325 іноземців, що не мають постійного місця проживання в Італії, продовжували отримувати соціальну допомогу - близько 450 євро на місяць, - які держава платить резидентам країни, що знаходяться в скрутному фінансовому становищі.

Якщо врахувати тих, хто в 2016 році набув італійського громадянства, кількість іммігрантів в Італії в цьому році збільшилася на 3,9%. Так свідчать дані, оприлюднені XXII Звітом про міграцію 2016 року

Спрощенo правила в'їзду і процедура конвертації дозволу на проживання, більш суворими стали правила відповідності житлових умов для сезонних працівників, і контроль над компаніями, які запрошують в Італію сезонних працівників, але потім не наймають їх.

За інформацією Державного Департаменту США, існує велика вірогідність, що терористичні групи ІДІЛ, Аль-Каїда та їх прихильники продовжують планувати теракти в Європі.

Більше статей...