Актуальне - Gazeta Ukrainska

Останні дев’ять років він жив і працював у Мілані, та від інших українців в Італії Руслан Смолюк відрізнявся тим, його розшукували у 200 країнах за замах на убивство та пограбування. В Україні його справою займалося Житомирське МВ УМВС України в Житомирській області за скоєння злочину, передбаченого ст. 115, 187 КК України.


На початку квітня хлопець був заарештований під час банального декталоскопічного контролю, що викрив його справжню особу.


32-річний Смолюк жив із фальшивим словацьким паспортом. Поліцейські уже зупиняли його в минулому, проте ідентифікаційний документ ніколи не викликав підозри. Паспорт громадянина Євроспілки сприяв тому, що його відбитки пальців ніколи не були внесені до даних Інтерполу. Відсутність уніфікованого інформаційного банку ЄС, допомагало втікачу залишатися в тіні.


Він працював обліцовщиком, та жив у разом із нареченою, та ще однією парою українців, в районі Bisceglie.

За матеріалами пресси, підготувала Маріанна Сороневич

Італія екстрадувала в Україну жителя Вінницької області, підозрюваного у скоєнні злочинів. Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України у Вінницькій області, 26-річний житель Немирівського району у 2002 році був засуджений до п'яти років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на три роки за розкрадання автомобіля з будівництва, де він працював.

В Івано-Франківську він з'явився кілька років тому й одразу став модним серед місцевої "золотої молоді". Прикарпаття встановило специфічний рекорд: у нашій області цей наркотик був зафіксований уперше і за рівнем популярності "Субутексу" ми обганяємо цілу Україну. наркотики потрапляють в Україну із Італії, Португалії та Іспанії. Підозрюють, що не останню роль в поставках грають трудові мігранти.

Більше статей...