Актуальне - Gazeta Ukrainska

В апеляційному суді Мілану підтверджено вирок чотирьом агентам муніципальної поліції за несправедливе затримання та насилля над двома українками


Апеляційний суд Мілану визнав справедливим вирок що передбачає позбавлення волі чотирьох агентів місцевої муніципальної поліції. В 2004 році, на центральному залізничному вокзалі міста, вони заарештували із перевищенням службових обов’язків двох українок. Жінок відвезли у відділок поліції та, щоб оправдати свої вчинки, склали фальшивий акт подій.


Усе сталося під час контролю за нелегальною вуличною торгівлею, у березні 2004 року. Арешт громадянок України провели комісар та агент локальної поліції. Одна із них тоді була студенткою університету. Нанісши побої, погрозами та силою змусили жінок зайти до поліцейського фургону.


Після прибуття до відділку, комісар наказав колегам скласти фальшивий акт подій, у якому жінок звинувачували у нелегальному продажі пива.


На основі розслідування, суддя Грації Паделли,15 липня 2008 року винесла вирок усім чотирьом підозрюваним: 3 роки позбавлення волі для комісара поліції, 2 роки і 9 місяців для агента та по 8 місяців авторам фальшивого акту. Представників органів правопорядку звинуватили у наклепі, перевищення службових обов’язків, несправедливості та насиллі.


У липні 2010 року вирок було підтверджено усім чотирьом засудженим.

Співробітники київської міліції затримали громадянина Італії, який вирішив побудувати свій бізнес на співчутті громадян України. Бізнес-план іноземця, як виявилось, дуже чітко описаний у кримінальному законодавстві нашої держави. Йдеться не про фінансові афери чи ухилення від сплати податків, а про звичайне шахрайство.

Після чергової відмови від примирення, українець  підпалив свою дружину.

Викрито 43 члени колосального кримінального угрупування із центром в Римі та відгалуженнями по усій Італії, що спеціалізувалося на шахрайстві в Інтернеті. Комп’ютерні генії з України та Росії заволодівали особистою інформацією користувачів інтернету, потрібною для фальсифікування кредитних карток, та інших типів комп’ютерного шахрайства.

Двох вихідців з України 18 та 15 років заарештовано агентами поліції міста Казерта. Хлопців звинувачують у насильницькому викраденні годинника, вартістю 2 000 євро під час нападу на  жителя Казерти.

Попри активні зусилля правоохоронних органів відстежити і закрити канали торгівлі людьми, здебільшого усі їхні зусилля зводяться нанівець судовою гілкою влади.
Нікому не підконтрольні судді виносять такі вироки, які тільки стимулюють злочинців знову й знову повертатися до золотого клондайку. Декілька років умовно або рік в’язниці – хіба це адекватне покарання за страждання людей?