Допоможіть знайти Сергія Майоріка - Gazeta Ukrainska

Хроніка

Хто має можливість та бажання допомогти з пошуком Сергія Майоріка, який пропав безвісти в Римі в 2003 році, прошу допомоги!

 

L'immagine può contenere: 1 persona, in piedi, oceano, cielo, spazio all'aperto e acqua

Особисті дані: Народився в Україні в м.Тернопіль 31.10 1976р., Зріст приблизно 190см., Розмір взуття 51-52, очі блакитні! З 2000 по 2003р. знаходився в м.Рим, після чого немає ніяких звісток про нього. 

Є ймовірність що він втратив пам'ять або може щось трапилося з ним, що призвело до зради його психологічного стану. У ці дні з'явилися свідки які бачили одного схожого хлопця на Сергійка. Він був не в собі, розмовляв сам з собою російською та польською мовами. Мені з Юлею (дівчинка яка побачила його на зупинці метро Eur Fermi минулого четверга, де він сидів на лавочці і плачучи кликав маму) вдалося визначити місця, які він часто відвідує. Але на жаль ми його не змогли знайти. Опитуючи велику кількість людей тих місцевин, в яких він часто перебуває, нам вдалося дізнатися як він одягається і як себе поводить. Останнім часом він був одягнений: "Pantaloni marroni, piumino blu con le maniche a strisce bianche e rosse. Aveva anche come cambio giacchetto senza maniche bianco (quasi marrone dallo sporco). Barba e i capelli lunghi.La cosa più importante sono le CROCS BLU." У Сергія, якого ми намагаємося знайти, 51 -52 розмір ноги. Він часто буває на зупинці метро Eur Fermi, laghetto Eur, Palassport, zona Marconi, Termini.

L'immagine può contenere: 1 persona, primo piano

Цей хлопець іноді проявляє агресію. Щоб знайти Сергійка або просто допомогти цьому хлопцю, якщо це не Сергій (може і його шукають рідні), нам потрібно мати його фотографії або відео. Дівчата велике прохання: якщо випадково побачите його, зробити фото і відео, раджу нишком, так як той хлопець реагує агресивно на телефон. Якщо в будь-кого є можливість роздрукувати листівки з текстом на італійській мові (прикріплені до посту) ми будемо дуже вдячні. Якщо хтось володіє будь-якою інформацією, прошу дзвонити на номер 3381816658 або +393808682446, Корабейнікова Ольга. Є офіційна заява у карабіньерів про зникнення Сергія Майоріка (Serghyi Mayoryk) подана особисто мною. Величезна подяка за будь-яку допомогу!

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.