Актуальне - Gazeta Ukrainska

Почалася попередня реєстрація учнів на 2017-2018 навчальний рік. Ті, хто не має дозволу на проживання, повинні звернутись безпосередньо в секретаріат школи не побоюючись переслідування поліції.

Більш ніж 325 іноземців, що не мають постійного місця проживання в Італії, продовжували отримувати соціальну допомогу - близько 450 євро на місяць, - які держава платить резидентам країни, що знаходяться в скрутному фінансовому становищі.

За інформацією Державного Департаменту США, існує велика вірогідність, що терористичні групи ІДІЛ, Аль-Каїда та їх прихильники продовжують планувати теракти в Європі.

   Христос Воскрес!  Дорогі, читачі.
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

alt   Українцям слід пам’ятати про те, що трудове законодавство Італії захищає права працівників, а також визнає право на компенсацію за втрату здоров’я на робочому місці

   Amnesty International закликала обидві сторони конфлікту застосувати всі можливі заходи обережності при виборі засобів і методів ведення війни

Українські прикордонники під час оформлення пасажирів рейсу «Брешія (Італія) – Івано-Франківськ», затримали особу, що знаходилася в розшуку.

У квартирі знайдено чотири кустарні бомби.

Мати, 37 річна українка, залишається під охороною в лікарні. Її звинувачують у спробі вбивства новонародженого.

Нові ID-картки, які стали видавати замість паспортів вже звичного зразка, зараз є звичайним шматком пластику. З них неможливо зняти дані, так як далеко не у всіх державних органах, банках і нотаріальних конторах можна знайти спеціальне обладнання.

Українські групи у соціальних мережах сприяють спілкуванню, пошуку нових друзів у країні імміграції, та дозволяють запросити на акції, концерти та вечірки. Проте вони також можуть бути не просто нефункціональними, але навіть небезпечні. І ось чому.

Оформленні паспорти можна забрати в прийомні дні та години, відповідно до розкладу прийому громадян.

- Щоб дізнатися про стан розгляду дозволу на проживання:

Тел: 848.855.888, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

На сайті державної поліції

- Щоб дізнатись про поштові відділи, які проводять прийом документів іноземців 803.160, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

- Міністерство внутрішніх справ Італії

- Міністерство зовнішніх справ України

- Список українських асоціацій в Італії

- Список українських шкіл в Італії

- Адреси консульських установ України в Італії

Довідник української громади в Італії (РИМ)