Актуальне - Gazeta Ukrainska

Непотрібіне залізяччя, яке залишають у коробках в передпокої та на касах супермаркетів - так кажуть італійці, які хочуть позбавитися дрібних євроцентів. А от у Німеччині відмовлятись від дрібноти не поспішають.

Ad Agrigento gli esperti di immigrazione e politiche migratorie riflettono per trovare modelli di gestione del fenomeno alla conferenza “La sfida migratoria in Europa e negli USA: politiche e modelli d’accoglienza a confronto”

Офіційний журнал ЄС оприлюднив рішення про безвізовий режим для громадян України

   Христос Воскрес!  Дорогі, читачі.
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

alt   Українцям слід пам’ятати про те, що трудове законодавство Італії захищає права працівників, а також визнає право на компенсацію за втрату здоров’я на робочому місці

   Amnesty International закликала обидві сторони конфлікту застосувати всі можливі заходи обережності при виборі засобів і методів ведення війни

Українець, що повертався з Італії в Україну, проїжджаючи «червоним коридором», «забув» задекларувати заборонений медичний препарат іноземного виробництва

Це історія великої солідарності. Жінка пожертвувала свої органи тій країні, яка врятувала її доньку


В Італії поліція затримала 14 осіб, яких підозрюють у сприянні незаконному найму мігрантів на роботу на фермах на півдні країни.

Українці, що працюють за кордоном, зможуть отримати українську пенсію, якщо будуть платити єдиний соціальний внесок до Пенсійного фонду України.

$5,4 млрд переказали в 2016 році українці з-за кордону. Ця сума становить 5,8% ВВП

Проведений Департаментом консульської служби аналіз дії безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС свідчить, що безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень перетину кордону немає.

- Щоб дізнатися про стан розгляду дозволу на проживання:

Тел: 848.855.888, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

На сайті державної поліції

- Щоб дізнатись про поштові відділи, які проводять прийом документів іноземців 803.160, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

- Міністерство внутрішніх справ Італії

- Міністерство зовнішніх справ України

- Список українських асоціацій в Італії

- Список українських шкіл в Італії

- Адреси консульських установ України в Італії

Довідник української громади в Італії (РИМ)