Актуальне - Gazeta Ukrainska

Ось скільки потрібно заробляти у 2017 році, щоб запросити в Італію родичів по воз'єднанні сім'ї.

"Апеляцію задовільнити повністю" таким є вердикт суду Неаполя у справі, поданої сім’єю іноземців, за підтримки Inca та Cgil. Їм повернуть податок, несправедливо сплачений за продовження дозволу на проживання. Проте на кону залишаються півтора мільярда євро, внесені в державну казну Італії із цієї ж причини, сотнями тисяч інших іммігрантів.

В Італії створили фонд, щоб допомогти африканським країнам зміцнити кордони й таким чином зменшити нелегальну міграцію до країн ЄС.

   Христос Воскрес!  Дорогі, читачі.
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

alt   Українцям слід пам’ятати про те, що трудове законодавство Італії захищає права працівників, а також визнає право на компенсацію за втрату здоров’я на робочому місці

   Amnesty International закликала обидві сторони конфлікту застосувати всі можливі заходи обережності при виборі засобів і методів ведення війни

Італійська поліція затримала подружжя за підозрою у незаконному продажу зброї в Лівію та Іран, і бойовикам терористичних угруповань.

 Власники авто закликають львів'ян допомогти знайти крадіїв.

Українські прикордонники під час оформлення пасажирів рейсу «Брешія (Італія) – Івано-Франківськ», затримали особу, що знаходилася в розшуку.

Почати свій бізнес варто лише , якщо все розрахувати наперед і мати чітке уявлення про власну справу.

Звертаємо вашу увагу на те, що Посольство Італії в Києві та Візовий центр Італії VMS в Києві зачинені у наведені нижче дні:

За статистикою, в Італії живуть 5 млн. іммігрантів. Країна завжди приваблювала іноземців своєю мальовничою природою, унікальними традиціями і культурою, але найбільше приїжджих, звичайно ж, цікавить робота. А точніше - заробіток.

- Щоб дізнатися про стан розгляду дозволу на проживання:

Тел: 848.855.888, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

На сайті державної поліції

- Щоб дізнатись про поштові відділи, які проводять прийом документів іноземців 803.160, з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 20:00

- Міністерство внутрішніх справ Італії

- Міністерство зовнішніх справ України

- Список українських асоціацій в Італії

- Список українських шкіл в Італії

- Адреси консульських установ України в Італії

Довідник української громади в Італії (РИМ)